• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Структура бібліотеки

САХНОВЩИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

КЗ "Сахновщинська публічна бібліотека " налічує 25 бібліотек: центральна бібліотека, дитяча бібліотека - філія та 23 сільських бібліотек-філій.
Рік заснування ЦБС – 1977.

Публічна бібліотека є головною бібліотекою Сахновщинської селищної ради, інформаційним та культурно - освітнім закладом у сфері бібліотечно - інформаційного обслуговування населення, методичним центром з питань розвитку бібліотечної справи. Має штат працівників, єдиний бібліотечний фонд, з централізованим комплектуванням, обробкою документів, єдиний довідково - пошуковий апарат із зведеними каталогами (обліковий, алфавітний, систематичний).

Публічна бібліотека включена до базової мережі закладів освіти, культури, молоді та спорту, яка формується відповідно до ст. 22 Закону України "Про культуру" та Закону України "Про бібліотеки та бібліотечну справу"

МЕТОДИЧНО-БІБЛІОГРАФІЧНИЙ ВІДДІЛ

Тут Ви можете отримати кваліфіковану методичну консультацію та пораду в організації роботи книгозбірень. Відділ організовує підготовку та видання методичних матеріалів на допомогу бібліотекам системи. Проводить моніторинг діяльності публічно-шкільних бібліотек за основними напрямками їх розвитку.

ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЧИТАЧІВ

До відділу обслуговування ЦРБ входять три структурних підрозділи: сектор абонементу, сектор читальної зали та юнацький абонемент. Штат відділу обслуговування нараховує 4 працівників.
На абонементі Ви отримаєте літературу різної тематики терміном до 30 діб. Для читачів, які цікавляться сучасними любовними романами, детективами, фантастикою .
Читальна зала має 20 посадочних місць. Тут представлено універсальний фонд друкованих видань:широкий вибір словників, довідників, енциклопедій, література з економіки та банківської справи, правові та нормативні документи . Працівники відділу проводять різноманітні масові заходи з метою популяризації книг письменників та поетів України . ЦРБ – це зустрічі з цікавими людьми. Для Вас працюють клуби за інтересами .
Відділ по обслуговуванню юнацтва Основним напрямком в роботі відділу є прагнення стати центром інформації та дозвілля молоді, завдання якого полягає в забезпеченні інформаційних та освітніх потреб учнівської та студентської молоді.

ВІДДІЛ КОМПЛЕКТУВАННЯ І ОБРОБКИ ДОКУМЕНТІВ

Робота бібліотек району залежить від якісно укомплектованого книжкового фонду. Цю важливу функцію виконує відділ комплектування та обробки документів. Відділ здійснює комплектування і обробку книжкового фонду публічно бібліотек району. Організовує підписку періодичних видань та веде зведену картотеку обліку періодичних видань бібліотек системи .

Запрошуємо спонсорівта усіх бажаючих

сайт Бібліоміст

перейти до сайту EDUkIT

Кiлькiсть переглядiв: 932

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.